Reklamní činnost

Oblast reklamy disponuje spektrem možností. V podstatě denně na trhu vznikají nové technologie a možnosti. V rámci reklamní činnosti se zaměřujeme primárně na uvítací tabule k silnicím, velkoplošné tabule, 3D nápisy a označení provozoven, návrh a realizaci výstavních expozic a stánků. Zajistíme pořízení fotografií produktů, turistických cílů či městských částí díky spolupráci s předními regionálními fotografy.

 

 

Velkoplošné panely

 

Vyrábíme uvítací tabule a velkoplošné panely (billboardy), které jsou vyráběny z trvanlivých materiálů, jako např. FeZn plech nebo hliník. 

 

      

      

 

Plastické nápisy

Plastická písmena jsou vyráběna z polystyrénu pomocí řezacího plotru. Polystyrén může být pěněný (pro velké nápisy), modelářský (pro velké a střední nápisy, vzhled jemných kuliček) a extudovaný pro menší nápisy (krásně hladký povrch). Vyřezat je možné písmena, číslice, firemní loga apod., která se následně lepí na fasádu nebo v interiéru na zeď. Výhodou těchto nápisů je příznivá cena, nízká hmotnost, snadná instalace na jakýkoliv povrch, trvanlivost i v exteriéru a možnost barvení.

 

 

Tisk

Nabízíme tisk Vašich výstupů, ať již se jedná o vizitky, pohlednice, kalendáře, letáky, výroční zprávy a další. Spolupracujeme s regionálními tiskárnami vybavenými špičkovými stroji: např.: digitální tiskový stroj Xerox 700, Heidelberg Prosetter 74 nebo Heidelberg Speedmaster XL 75-8 Inpress se systémem měření barevnosti archů spektrofotometry, umístěnými ve stroji. Takto vybavený osmibarvový stroj je jediný v ČR. Vytiskneme Vám ve vysoké kvalitě nízkonákladové zakázky, variabilní tiskoviny i obálky s personifikací, včetně knihařského zpracování (výsek, vazba, falcování, perforace, rylování, kroužková vazba, UV lak apod.). Pro kontrolu výstupu je možné dodat kontrolní digitální nátisk.

 

Kromě toho nabízíme kvalitní velkoplošný tisk pro tisk billboardů, bannerů (plachet), podlahové grafiky atd. Tisk provádíme na různá média  samolepící fólie (polymer/ litá), banner (lesk / mat / premium pro živé barvy), papír k podsvětlení, mesh, vlajkový materiál, plakátový papír, fotopapír, perforovaná fólie, blockout proti propuštění světla, tapeta, roletový a scénografický papír a specialitou je novinka na českém trhu – síťovina k zakrytí lešení (letní / zimní). Tiskneme do šíře 160 cm.

 

Vizitky tiskneme na papíru o vysoké gramáži 350 g na kvalitních ofsetových strojích 4/4. Laminace lesk nebo mat je zdarma. Pro luxusnější vzhled nabízíme aplikaci parciálního laku.