Vizitky

Vizitky patří k základním prezentačním materiálům, které vytváří první dojem. Ve vizitce se zračí osobní vkus, ale také profesionalita a úroveň poskytovaných služeb. Rádi byste měli nové firemní či osobní vizitky a nechcete konvenční bílé s černým textem a klasickým uspořádáním? Přenechte tvorbu a následný tisk na nás. Zpracujeme kvalitní grafický návrh a vytiskneme na materiál, který bude jiný, než mají ostatní. 

 

 

 

 

 

Vizitky tiskneme na papíru o vysoké gramáži 350 g na kvalitních ofsetových strojích 4/4 (oboustranně barevný tisk). Vizitky se liší od ostatních povrchovou úpravou, která zaručuje vysokou trvanlivost a dotváří dobrý první dojem. Po zaslání podkladů a vaší představy zpracujeme grafický návrh. Po schválení korektury jdou vizitky do tisku a po vytištění vám je zašleme či dovezeme. V případě, že máte vypracovaný vlastní návrh, stačí nám jej poslat ve vhodném formátu k tisku.

 

Nabízíme laminaci lesk nebo mat, a to zdarma. Pro luxusnější vzhled nabízíme aplikaci parciálního laku, zakulacení rohů (poloměr zakulacení 6 mm, možnost zakulacení kteréhokoliv rohu). Dalšími možnostmi jsou perforace (část tiskoviny jde odtrhnout) nebo rylování (tiskovina jde dobře přehnout).